Юридичне супроводження виборчої кампанії :: Адвокат Ирпень, юрист Ирпень
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Знижка

Для того, щоб скористатися даним сертифікатом, який дає право на знижку у 10% на будь-які послуги адвоката Вікторії Джус необхідно клікнути на сертифікат правою клавішою мишки і з запропонованого меню обрати "Зберегти зображення як..." в тому разі, якщо ви хочете зберегти сертифікат або "Друк..." якщо Ви вирішили роздрукувати сертифікат. Під час візиту до адвоката Вікторії Джус достатньо буде продемонструвати сертифікат в електронному або друкованому вигляді. Якщо Ви домовляєтесь про візит до офісу адвоката телефоном, будь-ласка, повідомте про Ваш намір скористатись сертифікатом.

Юридичне супроводження виборчої кампанії 

     Враховуючи складність і багатогранність виборчого процесу, необхідність прийняття рішень в обмежені проміжки часу – на перше місце при виборі юриста виборчого штабу кандидата в депутати місцевих рад, сільських, селищний, міських голів, а також кандидатів в депутати Верховної Ради України висувається його досвід.

     Юридична компанія "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус, пропонує послуги з комплексного правового супроводу виборчої кампанії різного рівня на території м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка).

     Наші кваліфіковані фахівці у сфері виборчого законодавства пропонують майбутнім кандидатам в додепутати місцевих рад, сільських, селищний, міських голів, а також кандидатів в депутати Верховної Ради України різні форми співпраці: від консультування з окремих питань практичного застосування норм виборчого права до комплексного юридичного супроводу виборчої кампанії.

Юридична компанія "АЛВІКА" надає наступні послуги на юридичне супроводження виборчої кампанії та депутатів у депутати місцевих рад, сільських, селищний, міських голів, а також кандидатів в депутати Верховної Ради України:

  • Консультування кандидатів з питань практичного застосування виборчого законодавства;
  • Збір та підготовка документів для висунення та реєстрації кандидата, списків кандидатів;
  • Перевірка матеріалів ЗМІ та публікацій для ЗМІ своїх кандидатів, контроль за агітаційно-друкованими матеріалами;
  • Забезпечення дотримання процедури формування виборчого фонду та внесення виборчої застави;
  • Забезпечення фінансових операцій кандидата та уповноваженого з фінансових питань, ведення всієї договірної роботи;
  • Забезпечення відповідності закону агітаційної кампанії кандидата;
  • Правове забезпечення зустрічей з виборцями, а також інших агітаційних масових заходів: пікетів, мітингів, походів, демонстрацій;
  • Супровід діяльності громадських приймалень;
  • Юридичний аналіз діяльності опонентів та припинення допущених ними порушень;
  • Захист інтересів кандидата у виборчих комісіях, правоохоронних органах, суді.

Зазначений вище перелік включає основні послуги і не є вичерпним.

Досвід і професіоналізм юристів нашої компанії, а також її керівника - адвоката Вікторії Джус, в галузі виборчого права. а також комплексного юридичного супроводу виборчої кампанії забезпечить створення сприятливих умов на шляху до гарантованої перемоги на виборах.