Тарифи :: Адвокат Ирпень, юрист Ирпень
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Знижка

Для того, щоб скористатися даним сертифікатом, який дає право на знижку у 10% на будь-які послуги адвоката Вікторії Джус необхідно клікнути на сертифікат правою клавішою мишки і з запропонованого меню обрати "Зберегти зображення як..." в тому разі, якщо ви хочете зберегти сертифікат або "Друк..." якщо Ви вирішили роздрукувати сертифікат. Під час візиту до адвоката Вікторії Джус достатньо буде продемонструвати сертифікат в електронному або друкованому вигляді. Якщо Ви домовляєтесь про візит до офісу адвоката телефоном, будь-ласка, повідомте про Ваш намір скористатись сертифікатом.

Юридичне супроводження виборчої кампанії 

     Враховуючи складність і багатогранність виборчого процесу, необхідність прийняття рішень в обмежені проміжки часу – на перше місце при виборі юриста виборчого штабу кандидата в депутати місцевих рад, сільських, селищний, міських голів, а також кандидатів в депутати Верховної Ради України висувається його досвід.

     Юридична компанія "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус, пропонує послуги з комплексного правового супроводу виборчої кампанії різного рівня на території м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка).

     Наші кваліфіковані фахівці у сфері виборчого законодавства пропонують майбутнім кандидатам в додепутати місцевих рад, сільських, селищний, міських голів, а також кандидатів в депутати Верховної Ради України різні форми співпраці: від консультування з окремих питань практичного застосування норм виборчого права до комплексного юридичного супроводу виборчої кампанії.

Юридична компанія "АЛВІКА" надає наступні послуги на юридичне супроводження виборчої кампанії та депутатів у депутати місцевих рад, сільських, селищний, міських голів, а також кандидатів в депутати Верховної Ради України:

 • Консультування кандидатів з питань практичного застосування виборчого законодавства;
 • Збір та підготовка документів для висунення та реєстрації кандидата, списків кандидатів;
 • Перевірка матеріалів ЗМІ та публікацій для ЗМІ своїх кандидатів, контроль за агітаційно-друкованими матеріалами;
 • Забезпечення дотримання процедури формування виборчого фонду та внесення виборчої застави;
 • Забезпечення фінансових операцій кандидата та уповноваженого з фінансових питань, ведення всієї договірної роботи;
 • Забезпечення відповідності закону агітаційної кампанії кандидата;
 • Правове забезпечення зустрічей з виборцями, а також інших агітаційних масових заходів: пікетів, мітингів, походів, демонстрацій;
 • Супровід діяльності громадських приймалень;
 • Юридичний аналіз діяльності опонентів та припинення допущених ними порушень;
 • Захист інтересів кандидата у виборчих комісіях, правоохоронних органах, суді.

Зазначений вище перелік включає основні послуги і не є вичерпним.

Досвід і професіоналізм юристів нашої компанії, а також її керівника - адвоката Вікторії Джус, в галузі виборчого права. а також комплексного юридичного супроводу виборчої кампанії забезпечить створення сприятливих умов на шляху до гарантованої перемоги на виборах.

Допомога при народженні дитини.

Діти – це квіти нашого життя, скарб суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра в них закладаємо, залежить майбутнє нашої країни. Наша держава, піклуючишь про розвиток своїх дітей, надає грошову допомогу при народженні дитини.   Допомога надається одному з батьків, який постійно проживає разом з дитиною. Для отримання допомоги необхідно звернутись до відділу соціального захисту населення по місцю проживання (реєстрації). Звернутися необхідно не пізніше 12 календарних місяців після народження дитини, інакше допомогу не призначать. 
Компанія ТОВ "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус,  що здійснює свою діяльність на території м.Київ та Київської області (  м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка)  надає висококваліфіковані послуги з метою отримання допомоги при народженні дитини. 
 

Перелік документів необхідних для отримання допомоги

Для отримання допомоги необхідно передусім пред’явити паспорт або інших документ, який підтверджує особу та Індивідуальний податковий номер (ІПН). Крім того необхідно надати:

 • Заяву, яка складається у довільній формі із зазначенням даних для реєстрації місця проживання дитини.;
 • Копію свідоцтва про народження дитини. (У випадку народження мертвої дитини допомогу при народженні не призначають).
 • Копію рішення про усиновлення опіки – подають лише опікуни.
 • копію свідоцтва про народження кожної дитини, яку включають при визначенні розміру допомоги. Ці документи подають особи, які звертаються за призначенням допомоги при народженні другої і наступної дитини.

Даний перелік документів є вичерпним.

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини здійснюється також на підставі направлених органами соціального захисту населення даних, що зазначив законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.

Умови припинення виплати допомоги

Такими умовами є:

 • позбавлення отримувача допомоги батьківських прав;
 • відмови отримувача допомоги від виховання дитини;
 • нецільового використання коштів і незабезпечення отримувачем допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини;
 • відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав;
 • тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання;
 • припинення опіки або звільнення опікуна від його повноважень;
 • перебування отримувача допомоги у місцях позбавлення волі за рішенням суду;
 • усиновлення дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування;
 • смерті дитини;
 • смерті отримувача допомоги.

Виплата допомоги припиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому виникли зазначені обставини, за рішенням органу, який призначив допомогу. Потрібно зазначити, що рішення про припинення є не кінцевим і виплату допомогу при народженні можуть відновити (крім випадків смерті дитини і його усиновлення). Для цього особі, яка здійснює догляд за дитиною, потрібно звернутися протягом 6 місяців після припинення виплати допомоги в орган соціального захисту населення з письмовою заявою.

Важливим є те, що контроль за  цільовим  використанням  допомоги  і  створенням  належних  умов  для  повноцінного  утримання  та  виховання  дітей  здійснюється   головними  державними  соціальними  інспекторами  і  державними соціальними інспекторами органів праці  та  соціального  захисту населення разом з управліннями (відділами) у справах сім’ї  та молоді, службами у справах дітей і органами опіки та піклування  шляхом  проведення  моніторингу  виплат  і  використання допомоги,  вибіркового обстеження окремих сімей. І у разі встановлення  факту  нецільового  використання  коштів зазначені органи подають керівнику органу,  що призначив допомогу,  пропозиції щодо припинення її виплати.

Також у випадку невідвідування матір’ю (батьком, опікуном) дільничного лікаря-педіатра  (сімейного  лікаря), під наглядом якого перебуває  дитина      віком      до      одного      року,     адміністрація  лікувально-профілактичного  закладу  повідомляє про це орган праці  та  соціального  захисту  населення  за  місцем проживання дитини.

 
Додаткову інформацію щодо комплекту документів, виходячи з Вашої індивідуальної ситуації, можна отримати звернувшись в компанію ТОВ «АЛВІКА»,  під керівництвом адвоката Вікторії Джус,  що здійснює свою діяльність на території м.Київ та Київської області (   м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка). 

 

Відновлення втрачених документів, отримання дублікатів

     Відновлення втрачених документів (відновлення свідоцтва про державну реєстрацію, статуту, інших документів) юридичної особи (товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватного підприємства (ПП), фізичної особи (відновлення паспорту, документів на майно та ін.) буває необхідним у разі, якщо такі документи були зіпсовані, втрачені або викрадені.

      Наша юридична фірма надає клієнтам послуги з відновлення втрачених установчих документів (свідоцтво про державну реєстрацію, статут, довідки, тощо) юридичних осіб (товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватного підприємства (ПП)), фізичної особи (відновлення паспорту, документів на майно та ін.) шляхом отримання дублікатів документів / або шляхом отримання / реєстрації нових документів.     Все, що необхідно зробити клієнту - юридичній особі (фірмі, компанії, підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватного підприємства (ПП), тощо), фізичній особі (відновлення паспорту, документів на майно та ін.)  для відновлення втрачених установчих документів - звернутися до нашої юридичної фірми. Відповідні втрачені (зіпсовані) документи юридичної особи (фірми, компанії, підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватного підприємства (ПП), тощо), фізичної особи (відновлення паспорту, документів на майно та ін.) буде відновлено у найкоротший термін, шляхом заміни документів, отримання дублікатів документів (наприклад, свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи), чи шляхом реєстрації нових документів (наприклад, відновлення втраченого статуту шляхом реєстрації нової редакції статуту).

     Досвід і професіоналізм фахівців юридичної фірми  «АЛВІКА» під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території м.Київ та Київської області ( м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка) співпраця з державними органами, індивідуальний підхід до кожного клієнта роблять нашу роботу бездоганною, а досягнення мети – гарантованим.

Апостиль, легалізація

ПРО ПОРЯДКОК ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПРОСТАВЛЕННЯ АПОСТИЛЯ

     З 22 грудня 2003 року для України набула чинності Гаазька Конвенція, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, 1961 року. Згідно з положеннями Конвенції скасовується вимога легалізації документів для їх подальшого використання в державах-учасницях цієї Конвенції (перелік додається).

     Офіційні документи, які будуть використовуватись на території держав-учасниць Конвенції, мають бути засвідчені спеціальним штампом "Apostille" (далі - апостиль), проставленим компетентним органом держави, в якій був складений документ.

     Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року за No.61 повноваження на проставлення апостиля надано:

     Міністерству освіти і науки України - на офіційних документах, виданих навчальними закладами, державними органами, підприємствами, установами і організаціями, що стосуються сфери освіти і науки.

     До таких документів відносяться: дипломи про освіту, сертифікати про присвоєння вчених звань, атестати, довідки з навчальних закладів, навчальні плани та інші;

     Міністерству юстиції України - на документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.

     З окрема, свідоцтва та довідки, видані органами РАЦС, документи, видані або засвідчені нотаріусами, судові рішення та довідки.

     Міністерству закордонних справ України - на всіх інших видах документів.

     Порядок проставлення апостиля вищезазначеними органами здійснюється згідно з Правилами проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затвердженими спільним Наказом Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України No.237/803/151/5 від 05.12.2003, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України за No.1151/8472 від 12.12.2003 р.

     Апостиль не проставляється: на оригіналах, копіях та фотокопіях паспортних документів, військових квитків, трудових книжок, дозволів на носіння зброї, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів (технічних паспортів), посвідчень особи, нормативно-правових актів, роз'яснень та правових висновків щодо їх застосування, документів, що мають характер листування.

     Апостиль також не може бути проставлено:

 • на документи, видані закордонними дипломатичними установами України;
 • на адміністративні документи, що мають пряме відношення до комерційних або митних операцій.

     Оригінали офіційних документів, виданих установами колишніх союзних республік у складі СРСР, не можуть бути прийняті на території України для проставлення апостиля.

     Апостиль може бути проставлено на копіях таких документів, засвідчених у встановленому порядку на території України (нотаріально).

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ

Назва  установи

Спосіб посвідчення

Назва документу

Строки виконання

Ціна

 

Міністерство Юстицій

 

 

Апостиль

 

Довідка про несудимість

 

1 р.д.

 

400 грн.

 

Міністерство Юстицій 

 

Апостиль 

Документи РАЦСу

1 р.д.

250 грн.

Більше 5-ти документів

1 р.д.

240 грн.

Міністерство Юстицій 

Апостиль

Нотаріальні документи

5 р.д.

250 грн.

Більше 5-ти документів

5 р.д.

240 грн.

Міністерство закордонних справ

Апостиль

Будь-який документ

5 р.д.

240 грн.

Більше 5-ти документів

5 р.д.

230 грн.

Міністерство освіти

Апостиль

Нові дипломи (пластик) 

 

2  р.д. 

600 грн.

10 р.д.

350 грн.

Міністерство освіти

Апостиль

Старі документи (дипломи) 

20 р.д.

480 грн.

40 р.д.

350 грн.

Наше компанія готова надати послуги по апостилізації документів.

Державні мита та збори включені до вартості послуг. Ви не несете додаткових витрат.

ПЕРЕЛІК КРАЇН,
які приєдналися до Гаазької Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, 1961 року (апостиль)   

 • Австралія;
 • Австрія;
 • Азербайджан;
 • Албанія;
 • Андорра;
 • Антигуа і Барбуда;
 • Аргентина;
 • Багами;
 • Барбадос;
 • Беліз;
 • Бельгія;
 • Білорусь;
 • Болгарія;
 • Боснія та Герцеговина;
 • Ботсвана;
 • Бруней;
 • Венесуела;
 • Вірменія;
 • Гондурас;
 • Гренада;
 • Греція;
 • Домінікана
 • Еквадор;
 • Ель-Сальвадор;
 • Естонія;
 • Ізраїль;
 • Індія
 • Ірландія;
 • Ісландія;
 • Іспанія;
 • Італія;
 • Казахстан;
 • Китай, Гонконг;
 • Китай, Макао;
 • Кіпр;
 • Колумбія;
 • Острови Кука;
 • Латвія;
 • Лесото;
 • Литва;
 • Ліберія;
 • Ліхтенштейн;
 • Люксембург;
 • Маврикій;
 • Македонія;
 • Малаві;
 • Мальта;
 • Маршалові острови;
 • Мексика;
 • Монако;
 • Намібія;
 • Нідерланди;
 • Ніує;
 • Нова Зеландія;
 • Норвегія;
 • Панама;
 • ПАР;
 • Польща
 • Португалія;
 • Російська Федерація;
 • Румунія;
 • Самоа;
 • Сан-Марино;
 • Свазіленд;
 • Сейшели;
 • Сент-Вінсент і Гренадіни;
 • Сент-Кіттс і Невіс;
 • Сент-Лусія;
 • Сербія і Чорногорія;
 • Словацька Республіка;
 • Словенія;
 • СКВ та ПІ;
 • С Ш А;
 • Сурінам;
 • Тонга;
 • Тринідад і Тобаго;
 • Туреччина;
 • Угорщина;
 • Україна;
 • Ф Р Н;
 • Фіджі;
 • Фінляндія;
 • Франція;
 • Хорватія;
 • Чеська Республіка;
 • Швейцарія;
 • Швеція;
 • Японія.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

     Досвід і професіоналізм фахівців юридичної фірми «АЛВІКА» під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території м.Київ та Київської області ( м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка), знання особливостей процесу, співпраця з державними органами, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нашій команді досягати потрібного результату.