Послуги з реєстрації транспорту у МРЕВ ДАІ :: Адвокат Ирпень, юрист Ирпень
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Знижка

Для того, щоб скористатися даним сертифікатом, який дає право на знижку у 10% на будь-які послуги адвоката Вікторії Джус необхідно клікнути на сертифікат правою клавішою мишки і з запропонованого меню обрати "Зберегти зображення як..." в тому разі, якщо ви хочете зберегти сертифікат або "Друк..." якщо Ви вирішили роздрукувати сертифікат. Під час візиту до адвоката Вікторії Джус достатньо буде продемонструвати сертифікат в електронному або друкованому вигляді. Якщо Ви домовляєтесь про візит до офісу адвоката телефоном, будь-ласка, повідомте про Ваш намір скористатись сертифікатом.

Реклама

 Послуги з реєстрації  транспорту  у  МРЕВ  ДАІ 

     Юридична компанія "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус, надає комплексні послуги, консультації з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів (автомобілі, мототехніка) у відповідних державних органах та інстанціях - МРЕВ (МРЕО, ВРЕР), ДАІ, в Центрі надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів на території м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка).

Послуги з реєстрації  транспорту  у  МРЕВ  ДАІ

     Послуги надаються як для юридичних, так і для фізичних осіб, для іноземних представництв (ГДІП компанії) і для нерезидентів України, відповідно до чинного Законодавства України, Транспортного права.

     Звернувшись до нас за консультацією та допомогою, Ви отримуєте послугу «під ключ» - мінімальні зусилля з Вашого боку, і максимально чітке та ефективне виконання належних процедур з боку експертів і фахівців нашої Компанії. І все це в найкоротші терміни.
Перелік послуг з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів:

  • Оформити договір купівлі продажу ( Довідка-рахунок на автомобіль та видача транзитних номерів) ; 
  • Нотаріальні послуги ; 
  • Послуги автострахування (обов’ язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, КАСКО, Зелена карта) ; 
  • Послуги авто експертного бюро ; 
  • Консультації по реєстрації автомобілів в МРЕВ, ДАІ в Центрі надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів ; 
  • Дублікати номерних знаків ( дублікати, взамін втрачених або пошкоджених реєстраційних номерів; номерні знаки під американський стандарт; іменні та сувенірні номерні знаки).

Великий досвід фахівців Юридичної компанії "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус, дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу та консультацію при вирішенні даних питань за доступними цінами. Ми цінуємо Ваш час!