Партнери :: Адвокат Ирпень, юрист Ирпень
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Супровід угод купівлі-продажу землі та нерухомості

     Право власності на нерухоме майно є одним із найважливішим правом громадянина, закріплене конституційно. Тільки досвідчені юристи допоможуть Вам розібратися в різноманітті угод з нерухомістю, захистити свої будинки, землю, квартири від посягання шахраїв і квартирних аферистів.
     Джус Вікторія Віталіївна - професійний адвокат, що здійснює свою діяльність на території Києва та Київської області  забезпечить бездоганне вирішення всіх питань, що виникають у сфері нерухомості, а саме:

 • Консультації з питань здійснення операцій з нерухомістю, в тому числі по порядку їх укладення, оподаткуванню, можливості визнання недійсними;
 • Юридичний супровід угод з придбання квартир в новобудовах за інвестиційними договорами, договорами пайової участі в будівництві;
 • Аналіз договору оренди банківського осередку, допомога при виконанні умов договору з оплати нерухомості через банк;
 • Перевірка наявності всіх необхідних документів, юридична експертиза договорів та інших документів, пов’язаних з нерухомістю;
 • Юридичний супровід угод з придбання квартир на вторинному ринку житла;
 • Складання проектів договорів купівлі-продажу, міни, дарування, ренти, оренди, договорів поступки права вимоги, договорів застави та завдатку;
 • Допомога, як у позасудовому, так і в судовому порядку у вирішенні конфліктних ситуацій при придбанні житла на етапі будівництва – відшкодування збитків, спричинених порушенням терміну здачі будинку в експлуатацію, з наданням квартир неналежної якості, спори, пов’язані з подорожчанням будівництва;
 • Ведення справ в суді за позовами до будівельних та інвестиційних компаній про стягнення збитків, завданих невиконанням договорів пайової участі в будівництві, інвестиційних договорів і т.д.;
 • Ведення справ в суді за позовами про визнання договорів купівлі-продажу, міни, дарування недійсними, розірвання договорів купівлі-продажу, міни, дарування та ін.
Юридична компанія "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус, пропонує послуги з комплексного правового супроводу всіх питань, що виникають у сфері нерухомості на території   м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка). 

Приватизація земельних ділянок, зміна цільового призначення, присвоєння кадастрового номеру та ін.

     Фахівці юридичної компанії ТОВ "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території  м. Київ та Київської області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка), мають достатньо практики та теоретичних знань для професійного надання наступних послуг у земельних справах:

 • юридичний супровід діяльності фізичних та юридичних осіб з питань, пов’язаних з нерухомим майном та земельними ресурсами;
 • юридичний супровід купівлі-продажу, оренди, іпотеки, інших транзакцій;
 • правова допомога у здійсненні процедури відводу земельних ділянок;
 • консультування з питань оцінки землі та відшкодування збитків господарської діяльності на земельних ділянках;
 • консультування з питань зміни цільового призначення земельних ділянок;
 • юридичний супровід процесу оформлення права власності, оренди, постійного користування на земельні ділянки;
 • представництво інтересів клієнта в органах влади з питань реалізації прав на землю, у відносинах із проектними та дозвільними організаціями;
 • правова експертиза правовстановлюючих документів на земельні ділянки та ін.

     Звертаємо вашу увагу на те, що з 1 січня 2013 року набули чинності Закони України «Про Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та постанова Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 1051 «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру». Ці нормативі акти нарешті дозволили відійти від практики тимчасових порядків реєстрації земельних ділянок, а також прав власності або користування на них, що, в свою чергу, неодноразово ставало перепоною для пересічних громадян щодо реалізації ними своїх конституційних прав або зволікання цього процесу на невизначений термін.

     Так, з 1 січня 2013 року повноваження територіальних органів Держземагентства у частині державної реєстрації держактів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди (суборенди) земельних ділянок, земельного сервітуту, користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб, користування чужою земельною ділянкою для забудови припинилися.

     Повноваження територіальних органів Держземагентства в питаннях оформлення земельних ділянок та інших об’єктів Державного земельного кадастру передбачені Порядком ведення Державного земельного кадастру, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012р. № 1051. 

     Згідно з цим Порядком, територіальними органами земельних ресурсів здійснюються, зокрема, такі важливі функції, як державна реєстрація земельних ділянок та надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. 

     Досвід і професіоналізм фахівців юридичної фірми «АЛВІКА», співпраця з державними органами, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нашій команді надавати юридичні послуги в досягненні потрібного результату при вирішенні справ, пов'язаних з страховими суперечками.

 

Отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки

     Юридична компанія «АЛВІКА», під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території м. Київ та Київській області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка), пропонує допомогу в підготовці необхідного пакету документів та супроводження процедури отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

     Містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки - документ, який містить комплекс містобудівних та архітектурних вимог до проектування і будівництва щодо поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її благоустрою та озеленення, інші вимоги до об'єктів містобудування , встановлені законодавством та затвердженою містобудівною документацією, є складовою вихідних даних.

     Досвід і професіоналізм фахівців юридичної фірми  «АЛВІКА», знання всіх галузей права, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нашій команді досягати потрібного результату при супроводі та отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки у встановленому законодавством порядку.

Реєстрація права власності в Укрдержреєстрі

     Реєстрація права власності на нерухоме майно з 1 січня 2013 проводиться в Державній реєстраційній службі.

     З січня 2013 року БТІ припинило своє існування як реєстраційний орган. Це нововведення повинне було поліпшити становище з реєстрацією нерухомого майна, спростити порядок подачі документів і полегшити життя простому громадянину. Але як завжди при всіх нововведеннях залишаються недоробки, населення, як слід, не було проінформовано, а тому залишилося багато питань. Ми допоможемо Вам не заглиблюватися в суть проблеми, просто передайте її нам і ми вирішимо її за Вас за цілком прийнятну ціну і в належні терміни.

Найменування об'єкта Реєстрований документ Терміни оформлення Вартість послуги
 Житлова нерухомість
Квартира  Нотаріальний договір  14 днів  1000 грн.
 Свідоцтво  14 днів  1000 грн.
 Рішення суду  14 днів від 1000 грн.
 Приватний будинок  Нотаріальний договір  14 днів  1000 грн.
 Свідоцтво  14 днів  1000 грн.
 Рішення суду  від 30 днів  від 1000 грн.
 Нежитлова нерухомість
 Гараж/Машиномісце  Нотаріальний договір  14 днів  2000 грн.
 Свідоцтво  14 днів  2000 грн.
 Рішення суду  від 14 днів  за домовленістю
 Нежитлове приміщення  Нотаріальний договір  14 днів
 2000 грн.
 Свідоцтво  14 днів  2000 грн.
 Рішення суду  від 14 днів  за домовленістю

 

Свідоцтво про право власності

     Наша компанія надає консультації та послуги з реєстрації прав власності в Укрдержреєстрі Києва та Київської області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське). Реєстрація документів на Право Власності на об'єкти нерухомого майна проводиться після будь-якої нотаріальної операції з об'єктом нерухомості, після введення об'єкта в експлуатацію, також на підставі рішення суду, що вступило в законну силу.

     Наша компанія надає оперативні послуги в даному питанні, і позбавить вас від необхідності витрачати свій час і сили на оформлення даної процедури.

     Великий досвід і професіоналізм  фахівців юридичної фірми "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус, з реєстрації прав власності нерухомості в Укрдержреєстрі Києва та Київської області на об'єкти житлового та нежитлового фонду дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами. Ми цінуємо Ваш час!

Реєстрація декларацій в ДАБК

     Реєстрація декларації про початок виконання підготовчих робіт в м. Києві та Київській області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка).

     Реєстрація декларації про початок виконання підготовчих робіт здійснюється з дотриманням вимог Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності".

     Декларація приймається в дозвільному центрі за місцезнаходженням об'єкта.

     Реєстрація декларації проводить Інспекція за місцезнаходженням об'єкта на безоплатній основі.

     Замовник (його уповноважена особа) заповнює і подає особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення до Інспекції два примірники декларації за формою згідно з додатком.

     Один примірник декларації після проведення реєстрації повертається замовнику, другий - залишається в Інспекції, яка її зареєструвала.

     Замовник відповідно до закону відповідає за повноту і достовірність даних, зазначених у поданій ним декларації.

     Інспекція протягом п'яти робочих днів з дня надходження до неї декларації перевіряє повноту даних, зазначених у декларації, та реєструє її.

     У разі якщо декларація подана чи оформлена з порушенням встановлених вимог, Інспекція повертає його замовнику з обґрунтуванням причин повернення у строк, передбачений для її реєстрації.

     Реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт в м. Києві та Київській області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка).

     Будівельні роботи - роботи з нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту.

     Будівельні роботи можуть виконуватися замовником після отримання документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, та:

• подання замовником за формою повідомлення про початок виконання будівельних робіт Державній архітектурно-будівельній інспекції або його територіальному органу за місцезнаходженням об'єкта будівництва - щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, які не потребують реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт або отримання дозволу на виконання будівельних робіт, згідно переліку об'єктів, будівництво яких здійснюється після направлення повідомлення про початок виконання будівельних робіт;

• реєстрації відповідною інспекцією декларації - щодо об'єктів будівництва, що відносяться до I-III категорії складності;

• видачі замовнику Інспекцією дозволу на виконання будівельних робіт - щодо об'єктів будівництва, що відносяться до IV і V категорії складності.

     Реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт відбувається аналогічно порядку реєстрації декларації про початок виконання підготовчих робіт.

Приклад декларації про початок будівельних робіт

Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації в м. Києві та Київській області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка).

     Прийняття в експлуатацію об'єктів, що відносяться до I - III категорії складності, та об'єктів, будівництво яких здійснено на підставі будівельного паспорта, проводиться шляхом реєстрації Державною архітектурно-будівельною інспекцією та її територіальними органами поданої замовником декларації про готовність об'єкта до експлуатації.

     Реєстрація декларації здійснюється з дотриманням вимог Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності".

Приклад декларації про готовність

     Досвід і професіоналізм фахівців юридичної фірми  «АЛВІКА», під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території м. Київ та Київській області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка), глибоке знання всіх галузей права, індивідуальний підхід до кожного клієнта - дозволяє нашій команді досягати потрібного результату при реєстрації документів в ДАБК.