Отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки :: Адвокат Ирпень, юрист Ирпень
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки

     Юридична компанія «АЛВІКА», під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території м. Київ та Київській області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка), пропонує допомогу в підготовці необхідного пакету документів та супроводження процедури отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

     Містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки - документ, який містить комплекс містобудівних та архітектурних вимог до проектування і будівництва щодо поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її благоустрою та озеленення, інші вимоги до об'єктів містобудування , встановлені законодавством та затвердженою містобудівною документацією, є складовою вихідних даних.

     Досвід і професіоналізм фахівців юридичної фірми  «АЛВІКА», знання всіх галузей права, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нашій команді досягати потрібного результату при супроводі та отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки у встановленому законодавством порядку.