Послуги з реєстрації транспорту, отримання посвідчення водія :: Адвокат Ирпень, юрист Ирпень
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

 Послуги з реєстрації  транспорту, отримання посвідчення водія 

     Юридична компанія "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус, надає комплексні послуги, консультації з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів (автомобілі, мототехніка) у відповідних територіальних сервісних центрах МВС, а також порядку отримання посвідчення водія всіх категорій на території м. Київ та Київської області.

Послуги з реєстрації транспорту у МРЕВ ДАІ

     Послуги надаються як для юридичних, так і для фізичних осіб, для іноземних представництв (ГДІП компанії) і для нерезидентів України, відповідно до чинного Законодавства України, Транспортного права.

     Звернувшись до нас за консультацією та допомогою, Ви отримуєте послугу «під ключ» - мінімальні зусилля з Вашого боку, і максимально чітке та ефективне виконання належних процедур з боку експертів і фахівців нашої Компанії. І все це в найкоротші терміни.

Перелік послуг:

 • Отримати посвідчення водія категорій B, В1, C, С1, BE, C1E, СЕ, D1, D, D1E, DE, Т.
 • Оформити договір купівлі продажу транспортного засобу; 
 • Нотаріальні послуги (доручення на право керування автомобілем, договір купівлі-продажу); 
 • Послуги автострахування (обов’ язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, КАСКО, Зелена карта) ; 
 • Послуги авто експертного бюро; 
 • Консультації по реєстрації автомобілів у відповідних територіальних сервісних центрах МВС; 
 • Дублікати номерних знаків (дублікати, взамін втрачених або пошкоджених реєстраційних номерів; номерні знаки під американський стандарт; іменні та сувенірні номерні знаки).

Великий досвід фахівців Юридичної компанії "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус, дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу та консультацію при вирішенні даних питань за доступними цінами. Ми цінуємо Ваш час!