Адвокат по ДТП :: Адвокат Ирпень, юрист Ирпень
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Адвокат по ДТП

     Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) - подія (небезпечний випадок), що сталася під час дорожнього руху транспортного засобу (далі - транспортний засіб), унаслідок якої загинули або травмовані люди чи завдані матеріальні збитки. Людині, що потрапила в ДТП складно самостійно правильно оцінити ситуацію внаслідок психологічного стану і незнання юридичних нюансів захисту власних інтересів.

     Фахівці нашої компанії готові надати як весь комплекс послуг по захисту Ваших інтересів, так і окремі види послуг в яких виникне  необхідність. Наші юристи професійно допоможуть вирішити питання, пов'язані з позбавленням водійських прав, своєчасним і повним поверненням страхових відшкодувань при ДТП, зниженням суми позовних вимог, що пред'являються до винуватця ДТП, а також інших питань при ДТП. Вирішення спорів в наслідок ДТП часто затягується на тривалий період. Даний  процес передбачає необхідну низку процедур, де також необхідна кваліфікована юридична допомога водію, постраждалому в ДТП, а часто і захист від свавілля та незаконних рішень ДАІ чи страхових компаній.

     Послуги, що надаються юридичною фірмою  «АЛВІКА» включають:

•  юридичні консультації при ДТП;

•  оскарження дій, рішень ДАІ і страхових компаній;

•  участь в незалежній автотехнічної експертизі;

• складання процесуальних документів, позовних заяв, підготовка пакету документів, для звернення до суду або в правоохоронні інстанції;

• відшкодування збитку, отриманого в результаті ДТП, стягнення морального і матеріального збитку;

• представлення інтересів і вирішення процесуальних питань у суді, пов'язаних з позбавленням прав керування транспортними засобами після дорожньо-транспортної пригоди і відшкодуванням збитку після ДТП.

     Досвід і професіоналізм працівників юридичної фірми «АЛВІКА», співпраця з державними органами, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нашій команді досягати потрібного результату при вирішенні справ внаслідок ДТП.