Адвокатське зберігання документів :: Адвокат Ирпень, юрист Ирпень
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Адвокатське зберігання документів

     Адвокатське зберігання документів - це надійний спосіб захистити документи і інформацію від неправомірних дій державних органів та / або третіх осіб.

     У процесі ведення господарської діяльності будь-якої юридичної особи або фізичної особи підприємця актуальним є питання захисту в рамках правового поля документів та інформації компанії (ТОВ, ПП, АТ, СПД, ФО і т.д.) від неправомірних посягань.

     Уклавши договір про надання юридичних послуг або на адвокатське зберігання документів, Ви захистите себе від неприємного спілкування зі співробітниками контролюючих держорганів при проведенні перевірки, обшуку, виїмки, а також при спробах незаконного вилучення документів, що дозволить виграти час для організації правових позицій свого захисту. У більшості випадків контролюючі органи пом'якшують свої вимоги, коли дізнаються, що документи фірми знаходяться у адвоката на відповідальному зберіганні чи передані йому для надання юридичних послуг.

    Юридична  компанія "АЛВІКА",  під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території м.Київ та Київської області ( м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка) надає своїм клієнтам весь спектр послуг по адвокатському зберіганню документів зокрема:

• укладення договору з адвокатом;

• організація правового захисту клієнта;

• адвокатське зберігання документів;

• забезпечення адвокатської таємниці при зберіганні документів;

• супровід перевірок контролюючих органів.

     Багаторічний досвід, співпраця з державними органами, глибоке знання всіх процесуальних галузей права і індивідуальний підхід до кожного клієнта - дозволяє нам організувати надійне зберігання Ваших документів і забезпечувати оптимальний захист інформації від неправомірних посягань на теритоії м. Київ та Київської області  ( м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка).