Біографія :: Адвокат Ирпень, юрист Ирпень
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Спори з банками (кредитними установами)

      Юридична компанія "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус, пропонує послуги з комплексного правового супроводу врегулювання спорів з банками, а також іншими кредитними установами на території м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка).

      Стійке економічне зростання середини двохтисячних років було поштовхом для активного розвитку споживчого кредитування.

      Майже кожен, навіть студент, міг взяти в кредит комп’ютер, ноутбук або навіть недорогий автомобіль. В більшості випадків кредити брали в іноземній валюті, оскільки це означало менш високу процентну ставку за користування кредитом.

      Світова економічна криза мала наслідком швидке зростання курсів іноземних валют до гривні, підвищення рівня безробіття, в деяких випадках і зниження заробітної плати найманих працівників.

      Як наслідок, більшість кредиторів не мали можливості своєчасно та в повному обсязі сплачувати щомісячні платежі по кредитам та їх заборгованість поступово зростала через застосування до них штрафних санкцій, нарахування пені за прострочення сплати кредитів.

      Згодом така ситуація призвела до чисельних позовів до суду про стягнення штрафів та заборгованості по кредиту, яка через недосконалість законодавства та «дикі» умови кредитних договорів іноді була в декілька разів більша від суми одержаних в кредит коштів, і як наслідок, арешт майна боржника яке було передано в заставу (іпотеку),а іноді й іншого майна (житла, земельних ділянок, автомобілів тощо), і реалізацію його за безцінь через систему прилюдних торгів.

     Арешт та реалізація заставного майна не було-б таким сумним, якби це вирішувало проблемну заборгованість, але в більшості випадків після арешту та реалізації заставного (іпотечного) майна – у кредитора залишався, ще великий неоплачений борг перед кредитодавцем.

     Саме в цей час стрімко почала зростати судова практика щодо проблемних кредитних заборгованостей, але враховуючи недоліки законодавства (наприклад – договірна підсудність, право на збільшення процентної ставки по кредиту в односторонньому порядку тощо) – кредитору в більшості випадків були незахищеними перед великими фінансовими установами та іноді отримували несправедливі та незаконні рішення про стягнення з них боргу!

     Послуги юридичної компанії "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус у відносинах з кредитними установами (банки, кредитні спілки тощо) полягають в наступному:

 • перевірка обґрунтованості заборгованості, правильності нарахування процентів та штрафних санкцій (з залученням судово-кредитних експертів);
 • протидія незаконним діям колекторів;
 • перевірка наявності підстав для визнання договору кредитування (окремих його частин) недійсним або розірвання договору;
 • досудове врегулювання спору (проведення переговорів з банком, реструктуризація заборгованості);
 • представництво інтересів кредитора (поручителів) в судах, оскарження необґрунтовано нарахованих процентів, штрафів, пені;
 • зменшення розміру пені;
 • супровід виконання судового рішення – державною виконавчою службою;
 • оскарження виконавчих написів нотаріуса;
 • оскарження постанов державного виконавця;
 • скарження результатів оцінки арештованого майна та інше.
     Досвід та знання особливостей врегулювання судових спорів з банківськими, а також небанківськими установами, співпраця з державними органами, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє команді наших юристів, під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території м.Київ та Київської області ( м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка), досягати потрібного результату під час врегулювання спорів з кредиторами.

 

Адвокат з трудових спорів 

     Для того щоб заробляти, потрібно працювати. Трудяться всі – і роботодавці і працівники, недарма ці слова навіть звучать однаково. І працівників і роботодавців пов’язує місце роботи, схожі цілі і бажання – тим і іншим хочеться заробити гроші. І все ж у працівників і роботодавців дуже багато розбіжностей, часом вони настільки гострі, що вирішити їх можна лише в суді.

     З чим пов’язана така велика кількість трудових спорів? Причин насправді не так вже й багато і складаються вони в основному в тому, що роботодавець вважає, ніби працівник недостатньо добре виконує покладені на нього обов’язки з праці, а працівник вважає, що роботодавець недостатньо добре виконує обов’язки з оплати цієї праці та за його забезпечення.

Якщо згадати найпоширеніші трудові конфлікти, то пов’язані вони в основному з наступними обставинами:

 • Неналежне оформлення працівника на роботу;
 • Невиплата або затримка виплати заробітної плати;
 • Незаконне звільнення;
 • Звільнення без дотримання гарантій передбачених трудовим кодексом;
 • Відмова у наданні чергової відпустки;
 • Відсутність трудового договору та документів, що підтверджує факт трудових відносин;
 • Невиконання гарантій при направленні працівника у службові відрядження, вимушеному припиненні роботи не з вини працівника (хвороба, вагітність, травма на виробництві), при суміщенні роботи з навчанням і т.д.
 • Обставини, що спричинили матеріальну відповідальність працівника;
 • Для того, щоб і працівники і роботодавці змогли повноцінно захистити свої права, Трудовий кодекс передбачає кілька способів вирішення трудових конфліктів.

Працівники можуть захистити свої права:

 • Через звернення до органів Державного нагляду та контролю за дотриманням трудового законодавства.
 • За допомогою звернення в професійні спілки.
 • За допомогою звернення до комісії по трудових спорах.
 • За допомогою звернення за захистом до суду.

Роботодавці можуть захистити свої права:

 • За допомогою накладення на працівника дисциплінарного стягнення;
 • За допомогою звільнення працівника;
 • За допомогою звернення до комісії по трудових спорах;
 • За допомогою звернення за захистом до суду.

Суд, як правило, є останнім засобом для “захисту” постраждалої сторони. Адже, він вимагає не тільки знання законів, а й судової практики. Тому, далеко не кожна людина зважиться звернутися до суду відразу ж, як тільки виник конфлікт.

Однак, якщо вам не допомогли ні профспілка, ні комісія по трудових спорах, ні трудова інспекція, то швидше за все вам доведеться писати позовну заяву і йти в суд. Або, звернутися за допомогою до адвоката по трудових спорах, до Джус Вікторії Віталіївни, і довірити вирішення питання професіоналу.

Адвокат зможе захищати Вас навіть без Вашої присутності. Вам достатньо отримати консультацію фахівців Юридичної компанії "АЛВІКА", під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка). І тоді Ви зможете спокійно повернутися до своїх справ, а адвокат буде робити все необхідне і можливе для відновлення та захисту в суді ваших порушених прав.

Страхові спори

     Страховий випадок - подія, передбачена договором страхування або законодавством, яка відбулася і з настанням якої виникає обов'язок страховика здійснити виплату страхової суми (страхового відшкодування) страхувальнику, застрахованій або іншій третій особі.

     При настанні страхового випадку страхова компанія (страховик) виплачує страхувальникові (фізичній або юридичній особі) певну грошову суму (страхову виплату).

     Основна мета страхування - забезпечити страховий захист від різного роду небезпек фізичних та юридичних осіб.

     Однак, на жаль, не можна забувати і про те, що в даний час навіть пройшовши всю процедуру страхування (тобто уклавши договір, сплативши страхову премію і отримавши страховий поліс), не можна бути повністю впевненим у тому, що при настанні страхового випадку відшкодування буде виплачено страховиком своєчасно і в повному обсязі. Адже нерідкі випадки, коли окремі недобросовісні страхові компанії готові йти на всілякі хитрощі тільки для того, щоб затягнути виплату страхового відшкодування або взагалі не виплачувати її.

     Тому, своєчасне звернення за отриманням кваліфікованої юридичної допомоги (юридична консультація) дозволить Вам мінімізувати ризики неотримання страхового відшкодування внаслідок настання страхового випадку.

     Юридичні послуги, які надає юридична фірма «АЛВІКА» включають:

• юридичні консультації;

• аналіз ситуації та надання оптимальних шляхів вирішення страхового спору;

• досудове врегулювання;

• представництво інтересів клієнта в страховій компанії;

• допомога в проведенні незалежної експертизи;

• складання процесуальних документів, позовних заяв, заяв та підготовка пакету документів, для звернення до суду або в правоохоронні органи;

• подача позову до суду (позов до страхової компанії), представництво інтересів клієнтав суді;

• оскарження рішення суду в апеляційних та касаційних інстанціях;

• допомога адвоката на стадії виконання рішення суду;

• підготовка заперечень на позовну заяву;

• визнання договору страхування недійсним.

     Досвід і професіоналізм фахівців юридичної фірми «АЛВІКА», співпраця з державними органами, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нашій команді надавати юридичні послуги в досягненні потрібного результату при вирішенні справ, пов'язаних з страховими суперечками.

Оскарження рішень органів ДПС (державної податкової служби)

     Оскарження рішень контролюючих органів (ДПС) - оскарження платником податку податкового повідомлення - рішення про визначення сум грошового зобов'язання платника податків, або будь-якого рішення контролюючого органу в порядку і строки, встановлені Податковим кодексом України за процедурами адміністративного оскарження, або в судовому порядку.

     У свою чергу, податкове повідомлення-рішення - письмове повідомлення контролюючого органу (рішення) про обов'язок платника податків:

 • сплатити суму грошового зобов'язання, визначену контролюючим органом у випадках, передбачених Податковим кодексом та іншими законодавчими актами, контроль за виконанням яких покладено на контролюючі органи;
 • внести відповідні зміни до податкової звітності.

     Рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку:

• адміністративний, коли платник податків вважає, що контролюючий орган невірно визначив суму грошового зобов'язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству, або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених Податковим кодексом України або іншими законами України, платник податків має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення.

• судовий, з урахуванням строків давності, платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення - рішення або інше рішення контролюючого органу про нарахування грошового зобов'язання у будь-який момент після отримання такого рішення. Рішення контролюючого органу, оскаржене в судовому порядку, не підлягає адміністративному оскарженню.

     Юридичні послуги, які надає фірма «АЛВІКА», по оскарженню рішень контролюючих органів включають:

• аналіз документів та підготовка юридичного висновку;

• складання скарги про перегляд рішення податкового органу;

• складання позовної заяви та підготовка документів для звернення до суду;

• представництво інтересів клієнта в органах державної податкової служби всіх рівнів;

• участь в судових засіданнях;

• складання процесуальних документів (відзивів, заперечень, пояснень, клопотань, заяв);

• підготовка і подача апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції;

• підготовка і подача касаційної скарги;

• оскарження ухвал у справі;

• представництво інтересів клієнта в органах державної виконавчої служби (підготовка та подача заяв, клопотань, скарг та ін.).

     Досвід і професіоналізм фахівців юридичної фірми «АЛВІКА», глибокі знання в галузі податкового права та адміністративного процесу, співпраця з державними органами, індивідуальний підхід до кожного клієнта, дозволяє нашій команді досягати потрібного результату при оскарженні рішень контролюючих органів.

Стягнення заборгованості (за розпискою, договором, іншим зобов'язанням)

     Стягнення заборгованості (повернення боргу за розпискою, за договором, іншим зобов'язанням) - це процес, який складається з ряду дій по стимулюванню боржника до повернення боргу.

     Підставою для стягнення боргу є: розписка, договір позики, договір кредиту, інші види угод щодо яких виникла заборгованість.

     Найбільш поширеним документом, за яким в більшості випадків виникає заборгованість, є розписка. Розписка свого роду є договором позики, за яким одна сторона передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти, а позичальник зобов'язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошей (суму позики). Договір позики вважається укладеним з моменту передачі грошей.

     Щоб уникнути труднощів при поверненні боргу важливо правильно скласти борговий документ (розписку, договір), для чого радимо звертатися до досвідчених юристів нашої компанії.

     Процес стягнення заборгованості складається з ряду дій і здійснюється в такій послідовності:

• досудове врегулювання;

• подача позову про стягнення заборгованості;

• порушення провадження у справі та підготовка матеріалів до розгляду в засіданні суду;

• судовий розгляд і прийняття рішення;

• апеляційне та касаційне оскарження судових рішень;

• виконання рішення суду.

     Послуги, які надає юридична фірма «АЛВІКА», по стягненню заборгованості (повернення боргу) включають:

• аналіз матеріалів справи та підготовка юридичного висновку;

• досудове врегулювання (підготовка претензій);

• складання позовної заяви та підготовка документів для звернення до суду;

• складання процесуальних документів (відзивів, заперечень, пояснень, клопотань, заяв);

• участь в судових засіданнях;

• отримання судового рішення та виконавчого документа;

• представництво інтересів клієнта в органах державної виконавчої служби (підготовка та подача заяв, клопотань, скарг та ін.).

     Досвід і професіоналізм фахівців юридичної фірми «АЛВІКА», глибоке знання особливостей судового процесу та виконавчого провадження, співпраця з державними органами, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нашій команді досягати потрібного результату при поверненні Ваших грошових коштів.