Адвокат Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Знижка

Для того, щоб скористатися даним сертифікатом, який дає право на знижку у 10% на будь-які послуги адвоката Вікторії Джус необхідно клікнути на сертифікат правою клавішою мишки і з запропонованого меню обрати "Зберегти зображення як..." в тому разі, якщо ви хочете зберегти сертифікат або "Друк..." якщо Ви вирішили роздрукувати сертифікат. Під час візиту до адвоката Вікторії Джус достатньо буде продемонструвати сертифікат в електронному або друкованому вигляді. Якщо Ви домовляєтесь про візит до офісу адвоката телефоном, будь-ласка, повідомте про Ваш намір скористатись сертифікатом.

Форма входу

Зареєстровані користувачі матимуть доступ до зразків документів та до розділу виграних справ.

Вітаємо і дякуємо Вам за приділену увагу!

     До ваших послуг Джус Вікторія Віталіївна - професійний адвокат, що здійснює свою діяльність на території Києва та Київської області. Якщо Ви шукаєте послуги професійного адвоката в Ірпінському регіоні   (м. Ірпінь, м. Буча, смт. Гостомель, смт. Ворзель, смт. Коцюбинське) і хочете знайти дійсно відповідального і чесного юриста - то Ви прийшли за адресою! 

Адвокат Вікторія Джус

     Саме у нас Ви зможете отримати професійну юридичну допомогу і консультацію високого рівня. Вікторія Джус професійний адвокат з великим досвідом виграних справ і 18-річною юридичною практикою.  Лише на цьому сайті наданий прямий номер телефону для зв'язку з приватним адвокатом обминаючи секретарів і непотрібних посередників. Ви можете зателефонувати адвокатові навіть в екстрених випадках і можете розраховувати на те, що вам допоможуть в будь-який день тижня, навіть у вихідні дні. У підрозділі цього сайту «Тарифи» представлені ціни на послуги адвоката, доступні для кожного.

     Своєчасне звернення до адвоката за юридичною допомогою допоможе уникнути помилок при виборі вірного напрямку вирішення Вашої проблеми і має велике значення для досягнення сприятливого результату.

     Основними перевагами адвоката Джус Вікторії Віталіївни, що здійснює свою діяльність в Києві, Ірпені, Бучі, Вишневому, Боярці, Коцюбинському, Ворзелі, Гостомелі, Бородянці є:

  • Точне усвідомлення поставлених завдань;
  • Виконання цих завдань в чітко обумовлені терміни;
  • Знаходження правильних рішень  в найзаплутаніших юридичних аспектах;
  • Чіткий юридичний аналіз чинних норм законодавства;
  • Вирішення будь-яких завдань в рамках чинних нормативних актів;
  • Повна конфіденційність при вирішенні поставлених завдань.

     Сподіваюся на взаємовигідну співпрацю, на те, що мій досвід адвоката допоможе Вам у вирішенні будь-яких проблем і наша ділова співпраця буде постійною і плідною.

     Адреси офісів, що розташовані у м. Ірпені та у м. Буча Ви можете бачити у розділі Контакти.

 

Адвокат Вікторія Джус у соціальних мережах:

       Instagram  

Мониторинг законодательства от ЛІГА:ЗАКОН

Стрічка новин

На Українських дорогах почнуть проектувати велодоріжки

 Велосипедна доріжкаВідповідна норма міститься в новому ДБН В.2.3-5: 2018 «Вулиці і дороги населених пунктів».    

 

 

   

Детальніше...

ВГСУ роз'яснив питання участі прокурора в розгляді справ

Прокурор, який звертається до господарського суду в інтересах держави, повинен обґрунтувати наявність підстав для здійснення представництва інтересів держави в суді. У разі невиконання такої вимоги подана ним позовна заява підлягає поверненню.

 

 

Детальніше...

Как заполнить бланки для получения жилищной субсидии?

 С 1 мая начнет действоватьпостановление Кабмина № 106, предусматривающее новый порядок оформления жилищных субсидий. Согласно новому порядку, требуется подача только двух документов - Заявления и Декларации. Срок действия субсидии - 12 месяцев.

 

 

 

   

Детальніше...

Мобілізація-2015: судова практика

Лише з моменту набрання чинності Указу Президента України від 14 січня 2015р. «Про часткову мобілізацію», Єдиний державний реєстр судових рішень містить вже 85 вироків за ухилення осіб від мобілізації (ст. 336 Кримінального кодексу України, які були мобілізовані цим Указом). Більшість вироків засуджують винних до позбавлення волі без звільнення від відповідальності.

 

 

 

Детальніше...

Співвласники житлового будинку повинні сплачувати податок на нерухоме майно за кожну належну їм частку

Власники будівель, віднесених до житлового фонду, є платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

 

 

 

Детальніше...