Адвокат Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Знижка

Для того, щоб скористатися даним сертифікатом, який дає право на знижку у 10% на будь-які послуги адвоката Вікторії Джус необхідно клікнути на сертифікат правою клавішою мишки і з запропонованого меню обрати "Зберегти зображення як..." в тому разі, якщо ви хочете зберегти сертифікат або "Друк..." якщо Ви вирішили роздрукувати сертифікат. Під час візиту до адвоката Вікторії Джус достатньо буде продемонструвати сертифікат в електронному або друкованому вигляді. Якщо Ви домовляєтесь про візит до офісу адвоката телефоном, будь-ласка, повідомте про Ваш намір скористатись сертифікатом.

Форма входу

Зареєстровані користувачі матимуть доступ до зразків документів та до розділу виграних справ.

 Прокуратура міста Ірпеня проти недобросовісного забудовника

Прокуратурою міста Ірпеня здійснюється процесуальне керівництво та підтримується державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами шахрайських дій, а також зловживання повноваженнями службовою особою, а саме генеральним директором компанії забудовника ТОВ «Давір-Фінанс», яка працює на території Ірпінського регіону.

Так, генеральний директор ТОВ «Давір-Фінанс», будучи службовою особою юридичної особи приватного права, зловживаючи своїми повноваженнями, використовуючи їх всупереч інтересам юридичної особи – компанії забудовника, тобто умисно, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, організував укладення попередніх договорів про будівництво квартир у будинку № 4 по вул. 11-Лінія та у будинку № 105-К по вул. Жовтневій в місті Ірпінь, з низкою осіб – вкладників, але не мав наміру виконувати відповідні зобов’язання.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в результаті шахрайських дій генеральний директор компанії забудовника - ТОВ «Давір-Фінанс», заволодів коштами 24 вкладників та завдав їм матеріальної шкоди на загальну суму 4,7 мільйонів гривень.
Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, обвинувальний акт стосовно генерального директора ТОВ «Давір-Фінанс» направлено до Ірпінського міського суду. Дії генерального директора компанії забудовника кваліфіковані за ч.ч. 2, 3, 4 ст. 190, ч.ч. 1,2 ст.364-1 Кримінального кодексу України. Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

На час здійснення досудового розслідування, підозрюваному у кримінальному провадження обрано запобіжний захід – тримання під вартою, але підозрюваним внесено заставу у розмірі 365 тисяч гривень.

Однак підозрюваний ухиляючись від правосуддя не з’являється в судові засідання і до правоохоронних органів та наразі оголошений у розшук.

Бучанські новини