Адвокат Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Знижка

Для того, щоб скористатися даним сертифікатом, який дає право на знижку у 10% на будь-які послуги адвоката Вікторії Джус необхідно клікнути на сертифікат правою клавішою мишки і з запропонованого меню обрати "Зберегти зображення як..." в тому разі, якщо ви хочете зберегти сертифікат або "Друк..." якщо Ви вирішили роздрукувати сертифікат. Під час візиту до адвоката Вікторії Джус достатньо буде продемонструвати сертифікат в електронному або друкованому вигляді. Якщо Ви домовляєтесь про візит до офісу адвоката телефоном, будь-ласка, повідомте про Ваш намір скористатись сертифікатом.

Форма входу

Зареєстровані користувачі матимуть доступ до зразків документів та до розділу виграних справ.

 

Держземагенство України переймає досвід Нідерландів

Представники Державного агентства ресурсів землі України вперше в ході проекту Твіннінг «Сприяння всебічного розвитку прозорого та відкритого ринку земель, відведених під сільське господарство в Україні» відвідали Королівство Нідерландів.

На даний момент Нідерланди - основний експортер агропромислової продукції в Європі. Тому в ході навчального візиту фахівці з України ознайомилися з досягненнями колег щодо розвитку системи земельного ринку та кадастру. Експерти відзначили ефективний досвід Нідерландів в консолідації землі. У цьому голландці також в Європейському Союзі лідирують, тому надалі напрацювання планується використовувати в Україні. Представники служби управління водними та земельними ресурсами Королівства Нідерландів поділилися і досвідом про функції та ролі DLG в децентралізації. Подібний обмін досвідом матиме позитивний увагу на грамотність розвитку та організації земельного ринку в Україні.

Адвокат Вікторія Джус