Адвокат Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Знижка

Для того, щоб скористатися даним сертифікатом, який дає право на знижку у 10% на будь-які послуги адвоката Вікторії Джус необхідно клікнути на сертифікат правою клавішою мишки і з запропонованого меню обрати "Зберегти зображення як..." в тому разі, якщо ви хочете зберегти сертифікат або "Друк..." якщо Ви вирішили роздрукувати сертифікат. Під час візиту до адвоката Вікторії Джус достатньо буде продемонструвати сертифікат в електронному або друкованому вигляді. Якщо Ви домовляєтесь про візит до офісу адвоката телефоном, будь-ласка, повідомте про Ваш намір скористатись сертифікатом.

Форма входу

Зареєстровані користувачі матимуть доступ до зразків документів та до розділу виграних справ.

 

Ірпінська міська рада об’єднала три комунальні підприємства

За рахунок скорочення адміністративних кадрів в комунальних підприємствах, які надають  послуги у сфері житлово-комунальної інфраструктури міста, мер розраховує досягнути нової якості обслуговування.

Вирішено об’єднати три підприємства – Комунгосп, КЖЕП «Ірпінь» та КП «Міськсвітло» – в єдине житлово-комунальне Управління «Ірпінь», а за рахунок скорочення спеціалістів в апараті управління  трьох комунальних підприємств – збільшити кількість працівників у функціональному секторі серед спеціалістів, котрі безпосередньо надають населенню житлово-комунальні послуги. «Навіщо нам мати 24 бухгалтери на підприємстві, яке здійснює ту ж саму функцію? Хіба не доречно збільшити штат спеціалістів напряму задіяних в робочий процес, як от, приміром, двірники. Відтак ми зможемо збільшити не лише їх штат, а й зарплату». До того ж ми зможемо підвищити мотивацію і покращити  кадровий потенціал ключових фахівців житлово-комунального господарства –  слюсарів чи електриків.

http://zpi.com.ua/