Адвокат Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське
Джус Вікторія Джус Вікторія Джус Вікторія

"Justitia nemini neganda est"    Нікому не можна відмовляти у правосудді (лат).

 

+38 050 518 30 76

+38 067 537 05 40

Знижка

Для того, щоб скористатися даним сертифікатом, який дає право на знижку у 10% на будь-які послуги адвоката Вікторії Джус необхідно клікнути на сертифікат правою клавішою мишки і з запропонованого меню обрати "Зберегти зображення як..." в тому разі, якщо ви хочете зберегти сертифікат або "Друк..." якщо Ви вирішили роздрукувати сертифікат. Під час візиту до адвоката Вікторії Джус достатньо буде продемонструвати сертифікат в електронному або друкованому вигляді. Якщо Ви домовляєтесь про візит до офісу адвоката телефоном, будь-ласка, повідомте про Ваш намір скористатись сертифікатом.

Форма входу

Зареєстровані користувачі матимуть доступ до зразків документів та до розділу виграних справ.

На Українських дорогах почнуть проектувати велодоріжки

Відповідна норма міститься в новому ДБН В.2.3-5: 2018 «Вулиці і дороги населених пунктів».    

Велосипедна доріжка

Проектування велосипедних доріжок і смуг буде обов'язковим при новому будівництві та реконструкції доріг. Їх слід облаштовувати на територіях житлових і промислових районів, комунально-складських зон, на магістральних вулицях безперервного та регульованого руху, вулицях місцевого значення, селищних та сільських дорогах, що забезпечують під'їзд велосипедистів до житлових, громадських будинків, промислових підприємств, об'єктів масового відвідування, відкритих автостоянок і гаражів.

Велодоріжки повинні бути переважно односторонніми і розташовуватися по обидва боки вулиці (дороги). При наявності забудови з одного боку вулиці слід облаштовувати велодоріжку двостороннього руху на забудованій боці.
На вулицях з одностороннім автомобільним рухом велорух слід передбачати в обох напрямках.
Мінімальна ширина велосипедних смуг (від 1,5 до 3 м) визначається в залежності від категорій вулиць і доріг.
Оновлений ДБН вже опублікований і набуде чинності з 1 вересня 2018 року.

Джерело:  Ліга